Menu
Your Cart

Sanal Pos

Dijital pazarlamanın yaygın olması ile birlikte küçük ve orta ölçeli firmaların da bu alanda yer alması artık zorunlu olmuştur. Satışlarını artırmak, müşterilerini memnun etmek, ödeme kolaylığı sağlayabilmeleri açısından kredi kartı ile alışveriş yaptırmaları gerekmektedir. Bizler kullanıcıların anlaşacakları bankaya göre sanal pos hazırlamaktayız. Sanal pos hazırlanmadan önce firmanın web sitesi incelenir ve bankaların istedikleri gereksinimler tamamlanır. Daha sonra anlaşma yapacağı bankanın sanal posu entegre edilmeden kurulur ve bankaya başvurusu sağlanır. Türkiye piyasasında yer alan iyzico, payu, ipara gibi firmalarında modül olarak kurulumlarını sağlamaktayız. Bir web sitesi sanal posa başvurmadan önce statik ip ve ssl sertifikasını önceden temin etmesi gerekmektedir. Kurulumların tamamı tarafımızca yapılır test edilerek teslim edilmektedir.

Akbank Sanal Pos'u opencart web sitenize entegre etmek için ilk önce web sitenizin statik ip ve ssl sertifikası kurulu olması gerekmektedir. Bu işlemleri host sağladığınız firmalardan temin edebilirsiniz. Daha sonra sitenin en alt kısmında viza, mastro, ssl sertfika logonuzun olması gerekmektedir. S..
190,00₺
Arena Paynet Sanal Pos
-13 %
Aranaya tanımlı tüm bankaların taksit oranlarından çekim yapar. Sanal pos hizmetlerini opencart tüm versiyonlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Ürün detay sayfanızda fiyattan aldığı dataya göre taksit tablarındaki fiyatlara entegreli hesaplar...
650,00₺ 750,00₺
Deniz Bank Sanal Pos'u opencart web sitenize entegre etmek için ilk önce web sitenizin statik ip ve ssl sertifikası kurulu olması gerekmektedir. Bu işlemleri host sağladığınız firmalardan temin edebilirsiniz. Daha sonra sitenin en alt kısmında viza, mastro, ssl sertfika logonuzun olması gerekmektedi..
190,00₺
Finans Bank Sanal Pos'u opencart web sitenize entegre etmek için ilk önce web sitenizin statik ip ve ssl sertifikası kurulu olması gerekmektedir. Bu işlemleri host sağladığınız firmalardan temin edebilirsiniz. Daha sonra sitenin en alt kısmında viza, mastro, ssl sertfika logonuzun olması gerekmekted..
190,00₺
Garanti Bankası Sanal Pos'u opencart web sitenize entegre etmek için ilk önce web sitenizin statik ip ve ssl sertifikası kurulu olması gerekmektedir. Bu işlemleri host sağladığınız firmalardan temin edebilirsiniz. Daha sonra sitenin en alt kısmında viza, mastro, ssl sertfika logonuzun olması gerekme..
190,00₺
Halk Bankası Sanal Pos'u opencart web sitenize entegre etmek için ilk önce web sitenizin statik ip ve ssl sertifikası kurulu olması gerekmektedir. Bu işlemleri host sağladığınız firmalardan temin edebilirsiniz. Daha sonra sitenin en alt kısmında viza, mastro, ssl sertfika logonuzun olması gerekmekte..
190,00₺
HSCB Bank Sanal Pos'u opencart web sitenize entegre etmek için ilk önce web sitenizin statik ip ve ssl sertifikası kurulu olması gerekmektedir. Bu işlemleri host sağladığınız firmalardan temin edebilirsiniz. Daha sonra sitenin en alt kısmında viza, mastro, ssl sertfika logonuzun olması gerekmektedir..
190,00₺
İş Bankası Sanal Pos'u opencart web sitenize entegre etmek için ilk önce web sitenizin statik ip ve ssl sertifikası kurulu olması gerekmektedir. Bu işlemleri host sağladığınız firmalardan temin edebilirsiniz. Daha sonra sitenin en alt kısmında viza, mastro, ssl sertfika logonuzun olması gerekmektedi..
190,00₺
Kuveyt Türk  Sanal Pos'u opencart web sitenize entegre etmek için ilk önce web sitenizin statik ip ve ssl sertifikası kurulu olması gerekmektedir. Bu işlemleri host sağladığınız firmalardan temin edebilirsiniz. Daha sonra sitenin en alt kısmında viza, mastro, ssl sertfika logonuzun olması gerek..
190,00₺
Opencart'ın tüm versiyonlarına uygun olarak modüllerimiz hazırdır. Taksit tabı mevcut olup, mobil temalarda sayfanızda kayma olmadan düzgün çalışır. Kurulum tarafımızca yapılır. İsteyen kullanıcılar 3D özelliğini adminden açarak kullanabilirler. Taksit oranlı adminden ayarlanılabilinir...
190,00₺
Opencart iyzico c2c Multivendor Pazaryeri Sanal Pos Modülü Opencart iyzico c2c Multivendor Pazaryeri Sanal Pos Modülü
Yeni -35 %
Opencart'ın versiyon 3 ve üzeri tüm versiyonlarına uygun olarak modüllerimiz hazırdır. Kurulum detayları entegrasyon dokümanında mevcuttur. Modüller ile hızlı entegrasyon sonrası 3D güvencesiyle ödeme almaya başlayabilir, iadelerinizi kolaylıkla yapabilir ve nakit akışınızı kontrol edebilirsiniz.Ope..
550,00₺ 850,00₺
Dosyaları ilgili klasörlere yerleştirin.Ödeme metodları kısmından PAYU API Site İçi Ödeme modülünü kurun ve kurulduktan sonra düzenleye tıklayıncaŞirket Kodu kısmına: Payu şirkey kodunuIPN anahtarı kısmına payu panelinden oluşturduğunuz IPN anahtarını (bu anahtarı oluştururken link olarak: http://ww..
190,00₺
Teb Bankası Sanal Pos'u opencart web sitenize entegre etmek için ilk önce web sitenizin statik ip ve ssl sertifikası kurulu olması gerekmektedir. Bu işlemleri host sağladığınız firmalardan temin edebilirsiniz. Daha sonra sitenin en alt kısmında viza, mastro, ssl sertfika logonuzun olması gerekmekted..
190,00₺
Türk Pos Opencart Ödeme Modülü
-27 %
Opencart Tüm versiyonlarına göre sanal pos hizmetlerimiz mevcuttur. Turkposun size vermiş olduğu bilgileri ftp ve admin bilgilerinizi bize iletiyorsunuz gerekli tüm entegrasyonlar sağlanıyor test çekimi yapılır size bildiriliyor. bilgilerinizi sipariş açıklamasına yazmanız ve ya mail olarak bize ile..
550,00₺ 750,00₺
Vakıf Bank Sanal Pos'u opencart web sitenize entegre etmek için ilk önce web sitenizin statik ip ve ssl sertifikası kurulu olması gerekmektedir. Bu işlemleri host sağladığınız firmalardan temin edebilirsiniz. Daha sonra sitenin en alt kısmında viza, mastro, ssl sertfika logonuzun olması gerekmektedi..
190,00₺
Yapı Kredi Sanal Pos'u opencart web sitenize entegre etmek için ilk önce web sitenizin statik ip ve ssl sertifikası kurulu olması gerekmektedir. Bu işlemleri host sağladığınız firmalardan temin edebilirsiniz. Daha sonra sitenin en alt kısmında viza, mastro, ssl sertfika logonuzun olması gerekmektedi..
190,00₺
Ziraat Bankası Sanal Pos'u opencart web sitenize entegre etmek için ilk önce web sitenizin statik ip ve ssl sertifikası kurulu olması gerekmektedir. Bu işlemleri host sağladığınız firmalardan temin edebilirsiniz. Daha sonra sitenin en alt kısmında viza, mastro, ssl sertfika logonuzun olması gerekmek..
190,00₺
Sipay Sanal Pos Modülü Ücretsiz
Yeni Free
SiPay Sanal POS'la Güvenli ve Kolay ÖdemeSadece SiPay Sanal POS'a entegre olarak web siteniz üzerinden tüm banka kartları ve kredi kartlarından ödeme almaya başlayabilirsiniz. Kurulum veya aidat ücreti yok, sadece yaptığınız satışlar üzerinden ücretlendirilirsiniz.Opencart 3.0 Modülü indirmek için T..
0,00₺
1 den 18 e 18 (1 sayfa) ürün gösteriliyor