Menu
Your Cart

Opencart Modül

Opencart Kategori Eşleştirmeli Gelişmiş XML Entegrasyon Modülü Opencart Kategori Eşleştirmeli Gelişmiş XML Entegrasyon Modülü
Yeni -37 %
Giriş yaparak piyasada hiç bir yerde görmediğiniz özelliklerde gelişmiş xml entegrasyon modülünü bulabilirsiniz.En hızlı ve en başarılı xml entegrasyonu arıyorsanız şu an piyasada bulamayacağınız en iyi xml entegrasyon modülüne yakınsınız ve sahip olmak üzereseniz.Kurulum tarafımızca yapılır ve tesk..
600,00₺ 950,00₺
Opencart XML Entegrasyon Modülü
Yeni -37 %
E-Ticaret Sitenizde Bayisi olduğunuz Tedarikçi firmanın ürünlerini yayınlamak için sizlere sağladıkları xml ürün linkleri veya xml dosyalarındaki verileri , ürünleri, opencart siteniz ile tam uyumlu çözümlerinizi bu yazılım ile sağlamaktayız.XML Entegrasyonu Konumuzu İnceleyebilir Tedarikçilere Sayf..
600,00₺ 950,00₺
Ajax Tek Sayfa Ödeme Modülü
-37 %
Opencart web sitenizde kullanıcılar sipariş geçtikten sonra çok uzunca bilgiler istenilmektedir. Tek sayfa ödeme modülü ile istediğiniz bilgileri kapatabilir ve müşterilerinizi uzun uzadık istenilecek bilgilerle korkutmayın. Hızlı ödeme sistemi ile kullanıcılar daha kolay ve rahat bir biçimde sipari..
95,00₺ 150,00₺
Facebook Pixel Reklam Modülü
-38 %
Facebook business hesabınızda oluşturduğunuz geri dönüşüm kodunu bu modüle entegre ediyorsunuz ve tüm reklamlarınızı otomotik optimize etmenizi sağlayacak çok kolay bir modüldür. Facebook reklamlarınızı takip edebilirsiniz...
75,00₺ 121,00₺
Google Merchant Modül
-40 %
Opencart web sitenizden google merchants center ürün aktarımı sağlıyoruz. Gerekli tüm entegrasyonlar tarafımızca yapılmaktadır. Google MErchant politikalarını baz alarak size özel taglar ve feed kategorisi hazırlıyoruz ve hesabınıza aktarımını modülümüz ile sağlıyoruz. En uygun google reklam modülü ..
120,00₺ 200,00₺
Kargo Takip Modülü
-18 %
Müşterilerinize ürünlerinin nerede olduğunu mail ile takip kodlu kargo firmanızın linkini yollayacağınız modül artık hazır. Beklenen tepkiler üzerine dinamik bir opencart modülü hazırlandı. Takip etmekte güçlük çekmeyeceğiniz kargo modülüdür. Kargo takip için dilediğiniz kadar kargo firmasını sistem..
75,00₺ 91,00₺
Opencart Hızlı Ürün Düzenleme - Quick Edit
-29 %
Opencart sitenizde ürünleri düzenlemeniz zahmetli olabilir. Daha önce eklediğiniz ürünlerin içerisine girmeden fiyat, kategori, ürün başlığı, stok, resim gibi tüm özellikleri hızlıca üzerine geldiğinizde tıklayarak değişebilirsiniz. Kendinizi bir exel tablosunda görür gibi işlemlerinizi hızlıca yapa..
110,00₺ 155,00₺
Opencart Seo Modülü
-37 %
Seo günümüz şartlarında artık web site sahipleri için vazgeçilmez olmuştur. Google üzerinden organik aramalarda listelenmek ve ürün bazlı üst sıralarda çıkmak herkesin hayalidir. Seo ilk olarak site içi optimizeden geçmektedir. Opencart e-ticaret sitesi için önerilen seo modülleri arasında paladin s..
95,00₺ 150,00₺
Web sitenizdeki yavaşlığı çözmenin en güzel yolu sql sorguları düşürmektir. bunları kendi geliştirdiğimiz yöntemlerde hemde hiç bir eklenti kurmadan tarafımızca uygulanmaktadır. Yapmanız gereken tek şey sipariş geçerken ftp ve web sitenizin yönetim panel bilgilerinizi bile iletmeniz olacaktır...
240,00₺
Opencart Tek Sayfa Ödeme Modülü
-21 %
Opencart web sitenizde kullanıcılar sipariş geçtikten sonra çok uzunca bilgiler istenilmektedir. Tek sayfa ödeme modülü ile istediğiniz bilgileri kapatabilir ve müşterilerinizi uzun uzadık istenilecek bilgilerle korkutmayın. Hızlı ödeme sistemi ile kullanıcılar daha kolay ve rahat bir biçimde sipari..
95,00₺ 120,00₺
301 Sayfa Yönlendirme Opencart Modül
Yeni Hot Free
Web sitenizdeki bir sayfanın diğer bir sayfaya yönlendirmesini opencart 301 yönlendirme modülü ile sağlayabilirsiniz. Geçmişte opencartmodul isimli bir sayfam vardı şu an ki sayfam opencart-modul bu modül sayesinde yönlendirme işlemimi rahatlıkla gerçekleştirdim. Bir sayfadan diğerine 301 yönle..
0,00₺
Aras Kargo Api Web Servis Modülü Aras Kargo Api Web Servis Modülü
Yeni
Opencart 2x ve 3x İçin Aras kargo entegrasyonuOpencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişi..
490,00₺
Export & İmport Modülü (XML ve Exel Formatlarını Destekler)
Yeni -37 %
Web sitenizindeki tüm ürünleri, kategorileri, markaları, tüm datalarıyla birlikte dışarı aktarmanızı sağlayacak. Dışarı çıkardığınız datayı tekrar da içeri aktarmanıza yarayacak muhteşem bir modüldür.Desteklediği uzantılar: CSV, XML, XLS, XLSX, TXT, TSV, ODS, HTML..
600,00₺ 950,00₺
Gelişmiş Kargo Modülü
-35 %
X-shipping pro Gelişmiş bir nakliye modülüdür. Kendi nakliye yönteminizi ve fiyatınızı tanımlamak istiyorsanız, bu modül mükemmel bir çözümdür. Bu modülde kendi gönderim yönteminizi oluşturabilir ve ne istediğinizi ne yöntem adı verebilirsiniz. Gönderi yöntemini aşağıdaki kriterler ile tanımlayabili..
110,00₺ 170,00₺
Gelişmiş Ödeme Modülü
-35 %
X-Payment gelişmiş bir özel ödeme modülüdür. Kendi ödeme yönteminizi tanımlamak istiyorsanız, bu modül mükemmel bir çözümdür. Bu modül, kendi ödeme yönteminizi oluşturmanıza ve istediğiniz şekilde adlandırmanıza olanak sağlar. Ödeme yöntemini aşağıdaki kriterler ile tanımlayabilirsiniz: 1. Kate..
110,00₺ 170,00₺
MNG Kargo Api Web Servis Modülü MNG Kargo Api Web Servis Modülü
Yeni
Opencart 2x ve 3x İçin MNG kargo entegrasyonuOpencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişik..
490,00₺
Opencart B2B Bayi Girişi - Üye Girişi Zorunlu Kılma Opencart B2B Bayi Girişi - Üye Girişi Zorunlu Kılma
Yeni -23 %
Opencart Bayi Giriş Modülü ne işe yarar?Web sitenize giriş yapıldığında direk üyelik sayfasına Yönlendirir. Üye olunmadan sitedeki ürünleri göremez.Üyeler sizlerin onayı ile müşteri girişi sağlayabilirler.B2B Kullanıcılarına yönelik hazırlanan bu modül ile kapalı sistem e-ticaret faaliyetlerini..
169,00₺ 220,00₺
Opencart c2c Multivendor - Marketplace Bayi - Müşteri Ürün satsın Modülü Opencart c2c Multivendor - Marketplace Bayi - Müşteri Ürün satsın Modülü
Yeni -37 %
Opencart'ın En İyi Opencart Multi Vendor / seller Marketplace modülü işlevsellik açısından oldukça esnektir ve kutudan çıkar çıkmaz çalışır. Bu modül, Opencart mağazanızı ayrı satıcı / tedarikçi ürün koleksiyonu ve geri bildirim desteği ve derecelendirmesiyle ayrı satıcı / tedarikçi ile Çoklu Tedari..
790,00₺ 1.250,00₺
Opencart Çoklu Para Birimi Opencart Çoklu Para Birimi
Yeni -32 %
Opencart Çoklu Para birimi Modülü ne işe yarar?Ürünlerinize birden fazla para birimine göre fiyat verebilirsiniz.Örnek olarak 30 TL ürünü dolar olarak 20$, euro olarak 18€ olarak ekleyebilirsiniz...
129,00₺ 190,00₺
Opencart Fatura Düzenleme Modülü (Advance Invoice Template)
-33 %
Slip ve ya faturalarınızı kendinize göre ayarlayabileceğiniz modüldür. İsterseniz depodaki arkadaşlarınızın ürünleri daha kolay toplayabilmeleri için resimli de çıkartabilirsiniz. Yazıcıdan çıkaryacağınız kağıdı küçük kullanabilirsiniz. Antetli fatura numaralanmış kağıdınıza göre sizlerde dizayn ede..
180,00₺ 269,00₺
Opencart N11 Api Entegrasyon Opencart N11 Api Entegrasyon
Yeni -21 %
Mağazanızda bulunan ürünlerinizi kolayca n11 mağazanıza gönderebilir, stok ve fiyat güncellemelerini anında ve kolayca yapabilirsiniz.Opencart Mağazanızdan N11 Mağazanıza Toplu Ürün aktarımızı yapabilirsiniz.N11 Mağazanız ile Opencart mağazanızda bulunan ürünleri tek tıkla senkronize edebilir, n11 m..
990,00₺ 1.250,00₺
Opencart Para Birimi Sabitleme
Yeni -50 %
Opencart Para birimi Sabitleme ne işe yarar?Örnekle açıklayacak olursak siz döviz ile ürün alıyorsunuz ve zarar etmemek içinde fiyatlarınızı sisteme dolar bazında girmek istiyorsunuz. Fakat Türkiye'de satış yapıyorsunuz ve sayfa önyüzde tl görünmesini istiyorsunuz.Bu modül aracılığı ile istediğiniz ..
74,90₺ 149,00₺
Opencart Promosyon Modülü
-55 %
Promosyonlu satış yapmak isteyenler için hazırlanmıştır. Örnek Olarak 1 alana 1 bedava kampanyası.Belirli Kategori - Marka - Ürüne % indirim uygulama.Sepette 100 TL üzeri ise x ürünü BedavaAktif Müşterilere %20 indirim...
110,00₺ 245,00₺
Opencart Sef UL (Seo URL) Otomotik Oluşturucu Modül Opencart Sef UL (Seo URL) Otomotik Oluşturucu Modül
Yeni Hot Free
Modül ücretsizdir. Kurulum ve ayarlarının yapılmasını talep ediyorsanız aşağıdaki seçenekten kurulum talep et seçeneğini kullanmalısınız.  Web sitemize üye olarak indirilebilir ürün olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Modülü canlı izlemek isterseniz demo incele butonuna basmayı unutmayınız..
0,00₺
Stokta olmayan ürünleri sona ekleyerek müşterilerinizin stok dışı ürünleri görmesini engeller...
75,00₺
Opencart Ücretsiz Kargo Modülü
-50 %
Toplam Tutar üzerinden ücretsiz kargo,Vergi Dahil - Hariç Hesaplama,Kg ağırlık cinsi tanımlayabilme,Ücretsiz Nakliye Koşulu,Alışveriş Sepeti Toplan Tutar - Ara tutar belirleme.Coğrafi Bölge Belirleme, Dizayn özel renk ayarları,özel metin alanı, css kod ekleme alanı. ..
75,00₺ 149,00₺
Opencart XML Çıktı Modülü
-35 %
Web sitenizdeki tüm ürünleri dışarı aktarmanıza yarayan bir modüldür. Bu xl çıktııs ile bayilerine xml verebilirsiniz. ..
110,00₺ 170,00₺
Opencart Yandex Sitemap Modülü Opencart Yandex Sitemap Modülü
Yeni Hot Free
Web sitenizin sitemap linkini yandex arama motoruna göre oluşturan bir modüldür. Ocmod ile yüklenmektedir. Kurulum bilginiz yok ise ürün açıklamasından artı ücret ile kurulum talebinde bulunabilirsiniz...
0,00₺
Sipariş sonrası Ürün yorum ve Puan verme E-Posta Modülü
-56 %
Sitenizdeki memnuniyeti artırabilmek için sipariş alan kişiye değerlendirme e-postası göndererek işinizde daha ne kadar etkili olabilmeniz için sizi yönlendirecektir. Düşük puan alarak eksikliklerinizi giderebilir. Yüksek puan alarak daha fazla kitleye hitap etmeniz kolaylaşacaktır...
110,00₺ 250,00₺
Sipariş Toplamına İndirim Uygulama Modülü
-27 %
X-Fee Pro, siparişinizin toplamında her türlü ekstra ücret veya indirim için kullanılabilen gelişmiş bir sipariş toplama modülüdür. Buna bir ödeme işlem ücreti, nakliye işlem ücreti, indirim veya başka bir ücret dahil olabilir. Bu modül kendi ücretini yaratmanı ve istediğin unvanı istediğin ücreti v..
110,00₺ 150,00₺
Sürat Kargo Api Web Servis Modülü Sürat Kargo Api Web Servis Modülü
Yeni
Opencart 2x ve 3x İçin Süratkargo entegrasyonuOpencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişi..
490,00₺
Trendyol Opencart Api Entegrasyon Modülü Trendyol Opencart Api Entegrasyon Modülü
Yeni -18 %
Opencart ürünlerinizi pazar yerlerinde otomatik olarak veya tek tıkla yayımlayabilirsiniz.Ürünlerinize her pazar yerine özel komisyon ve ilave fiyat belirleyebilirsiniz.Pazar yerlerinde daha önce açtığınız ürününüzü opencart sitenize aktarabilirsiniz.Pazar yerlerinde yayınlanan ürünleri url kullanar..
990,00₺ 1.200,00₺
XML import Pro Opencart Türkçe Modül
Yeni -37 %
Modül Türkçeleştirilmiş Dil dosyası içerisinde mevcuttur.Sınırsa tedarikçiden içeri xml aktarım işini yapabilirsiniz.Tedarikçi gelen xml büyükse parçalayabilirsiniz.Eşleştirmelerinizi yapıp ayarlarınızı kaydedebilir.XML güncellemelerini crone ile sağlayabilirsiniz...
600,00₺ 950,00₺
Yurt içi Kargo Api Web Servis Modülü Yurt içi Kargo Api Web Servis Modülü
Yeni
Opencart 2x ve 3x İçin Yurtiçi kargo entegrasyonuOpencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değ..
490,00₺
1 den 34 e 34 (1 sayfa) ürün gösteriliyor