Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

08 Oct SEO nedir?
0 4072
SEO nedir? Seo Çalışma Mantıgı Nasıldır ?SEO nedir dediğimizde aslında bunun açıklaması gerçekten zor değildir ‘’Search Engine Optimization’’ yani arama motoru optimizasyonu, özellikle Google gibi arama motorlarının çok fazla kişi tarafından tercih edildiği biliniyor. Herhangi bir anahtar kelime aradığınızda karşınıza çıkan web siteleri, sizin ziya..
02 Sep Güzel Bir Blog Yazısında Olması Gerekenler
0 1266
Genelde internet sitesi sahiplerinin en çok sıkıntı çektiği konuların başında gelen durumlardan bir tanesi blog yazılarıdır çünkü blog yazısı yazmak hiçte düşünüldüğü kadar kolay bir durum değilir. Burada mühim olan konu okuyucunuza vereceğiniz etkidir.  Blog yazınızdaki en etkili durum ne kullanacağınızı ve yazınızın bu doğrultuda ilgi çekici olma..
02 Sep Müşterilerinizi Keşfederek Sitenizin Geri Dönüşüm Oranını Artırın
0 1075
Müşterilerin keşfedip geri dönüşüm oranını artırmak için yapılması gereken en önemli şey ikinci derece müşteri kavramını algılamaktır. Bunun içinde size yardımı olacağına inandığım ikinci derece müşteri ne demek buna değinelim. İkinci derece müşteriler sizin sitenizden alışveriş yapan insanlar değillerdir buna rağmen genellikle sizin ürünlerinizi b..
02 Sep Ticaret Sitenizin Satışlarını Artıran Unsurlar
0 1105
Eğer ki online olarak internetten satış yapıyorsanız öncelikli konulardan birisi kesinlikle satışlarınızın artması için kendinize hedefler koymanızdır ancak hedefinizi seçerken kolay olanı tercih etmemeniz sizin yararınıza olacaktır Bu nedenle de uzun vade de geri dönüşler istiyorsanız ilk önce sabırlı olmanız gerekiyor. Geri dönüşlerin hızlı ve ço..
02 Sep Ticaretinizi Dijital Ortama Taşımanın Faydası
0 931
İnternet dünyası genellikle sektördeki markaların ticari faaliyetlerini dijitale taşıması sonucunda karlılık oranlarını artıran şirketlerle doludur. Her firma markasını yükseltmek ve hedeflerini belirlemek için dijital ortamda bulunmak zorundadır. Çünkü bugün baktığınız zaman dijitaldeki e-ticaret potansiyeli gerçek olandan daha fazla orandadır. Üs..
02 Sep E-Ticaret Sitelerinde Kategori Önemli midir?
0 399
E-ticaret sitelerinde en önemli faktörlerden bir tanesi kategori düzenlemesidir. Çünkü bu kategorilerin kullanıcılar tarafından en iyi anlaşılır bir şekilde düzenlenmesi geri dönüşler konusunda büyük bir etken olacaktır. Tüketici doğru kategorilendirilmiş olan bir siteden alışveriş yaptığında ikinci bir alışveriş için mutlaka geri dönecektir. Kateg..
02 Sep Seo İle İlgili Sık Sorulan Sorular
0 853
Herhangi bir blog sitesi ya da E-ticaret sitesi ile uğraşanların ilk bilmeleri gereken konuların başında seo gelmektedir. Çünkü bir site ancak seo çalışması sayesinde aradığı başarıya ulaşabilir.  Bugün bir çok firma mağazasını aynı zamanda internete taşımıştır dolayısıyla bu kalabalık ortamda herkes bir yarış içerisindedir. Bu yüzden bu yarışı kim..
02 Sep E-Ticaret Sitenizde Mobil Dönem
0 420
Artık mobil iletişim kadar mobil alışveriş dönemi de hızlı bir şekilde tüketim alışkanlıklarımız arasındaki yerini aldı. Bunu dünya genelinde bir yüzdeye vuracak olursak karşımıza % 30 gibi bir oran çıkıyor.Genellikle insanların mobil cihazlarla alışveriş yapma nedenlerinin başında hızlı ve de daha güvenli olduğu geliyor. Bu nedenle ticaretinizi mo..
02 Sep Neden Facebook Hesaplarını Kapatmalılar
0 422
Aslında normal zamanlarda oldukça faydalı olsalar da genç bir girişimciyseniz yinede sosyal medya hesaplarınızı mutlaka kapatmalısınız çünkü onlar büyük ölçüde sizin performansınızı etkileyen faktör olacaktır. Bir marka üzerinde çalışıyor ve bunu büyütme peşindeyseniz o zaman kişisel nedenlerden dolayı facebook gibi sosyal medya araçlarını kullanma..
02 Sep 2021’de Ticaretinizi Nasıl Artırırsınız?
0 325
Günümüzde teknoloji tüm hızıyla ilerlemeye devam ediyor bu gelişim özellikle tüketicilerinde alışveriş şeklinin büyük ölçüde değişmesine neden oldu. Daha çok bilinçlenerek alacakları ürün konusunda daha çok titiz davranmaya başladılar. Bu nedenle alışveriş ne kadar güvenli ve hızlıysa o derece tercih nedenleri arasında başı çekiyor.  2015 yılını ba..
02 Sep E-Ticarette Sosyal Medya Paylaşımları
0 533
E-ticarette sosyal medya en önemli araçlardan bir tanesidir ancak burayı etkin olarak kullanmak şarttır. Etkin şekilde kullanmak dediğimizde kesinlikle yalnızca doğru zamanlarda paylaşım yapmak aklınıza gelmesin Evet doğru zaman aralıklarında paylaşım şarttır ancak paylaşımların ilgi çekici ve de merak uyandırıcı olması daha çok önemlidir.  Çünkü i..
02 Sep E-Ticaret’te Sıkça Sorulan Sorular
0 463
Eğer ki bir online alışveriş siteniz varsa o zaman mutlaka siteniz içerisinde sıkça sorulan sorular şeklinde bir bölüm olmasıdır. Çünkü tüketici buradaki sorular ve yorumlar sayesinde alışverişler için sizinle irtibata geçecektirSıkça sorulan soruların sizin için avantajı ise iş yükünüzü azaltması olacaktır. Bu sayede ziyaretçileriniz sizi gereksiz..
1 den 12 e 30 (3 sayfa) ürün gösteriliyor