Menu
Your Cart

Kargo Api Entegrasyon

Türkiye içerisinde faaliyet gösteren kargo firmaları arasında Aras - MNG - Sürat - Yurt içi kargo firmalarıyla web servis entegrasyonu sahip modüllerimiz hazırlanmıştır. Modüller opencart mağaza ayarlarında yapılandırılmaktadır. Kargo firmanız ile api entegrasyon talebinizde web servis entegrasyon anlaşmanızı yapınız. Paylaşımlı hostlarda sürekli crone çalışacağıiçin servisiniz performanslı çalışmaya bilir. Ayrıca paylaşımlı hostlarda 8080 portu aktif değilse alacağınız modülde çalışmayacaktır. Bu özelliklere sahip cpanel host isteyenler üst menüde yer alan hosting sekmesinden bütçesine uygun host seçebilirler.

Aras Kargo Api Web Servis Modülü Aras Kargo Api Web Servis Modülü
Yeni
Opencart 2x ve 3x İçin Aras kargo entegrasyonuOpencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişi..
490,00₺
MNG Kargo Api Web Servis Modülü MNG Kargo Api Web Servis Modülü
Yeni
Opencart 2x ve 3x İçin MNG kargo entegrasyonuOpencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişik..
490,00₺
Sürat Kargo Api Web Servis Modülü Sürat Kargo Api Web Servis Modülü
Yeni
Opencart 2x ve 3x İçin Süratkargo entegrasyonuOpencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değişi..
490,00₺
Yurt içi Kargo Api Web Servis Modülü Yurt içi Kargo Api Web Servis Modülü
Yeni
Opencart 2x ve 3x İçin Yurtiçi kargo entegrasyonuOpencart siparişlerinizi bir kaç tıkla kolayca kargolamanız ve kargo gönderilerinizi takip etmek için tasarlandı.YapabileceklerinizOtomatik kargo gönderi kaydı oluşturmakMüşterinize otomatik kargo takip kodu göndermekKargo gönderinizin durumundaki değ..
490,00₺
1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor