Menu
Your Cart

Opencart XML Entegrasyonu

Opencart E-ticaret sitelerinizin sürümü bizim için önemli değildir. Tüm opencart versiyonlarına gerekli entegrasyonlar yapılmaktadır. Glabal ticaretin yoğun olduğu bu dönemde elimizde olmayan tedarikçilere bile hizmet vermekteyiz. Önemli olan sizlerin tedarikçi ile gerekli anlaşmayı yapıp, size verilen xml ile birlikte bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel ve hızlı bir XML aktarım için modülümüzü kesinlikle kullanmanız gerekmektedir. Piyasadaki standart modüller ile yapacağınız tüm işlemleri en az iki kat kısa süre içerisinde daha verimli bir şekilde elde edebilirsiniz. Sizin bize ulaştırdığınız xml linki ile gerekli eşleştirmeyi yapıp ilk ürünlerinizin aktarımını biz sağlıyoruz. XML linkinden gelen tüm kategoriler, kategorilere bağlı ürünler, ürünlerde varsa tüm varyasyonlar web sitenize yüklenmiş olarak size teslim ediyoruz. Daha sonra güncelleme konusunda bilgi veriyoruz.

Opencart Kategori Eşleştirmeli Gelişmiş XML Entegrasyon Modülü Opencart Kategori Eşleştirmeli Gelişmiş XML Entegrasyon Modülü
Yeni -37 %
Giriş yaparak piyasada hiç bir yerde görmediğiniz özelliklerde gelişmiş xml entegrasyon modülünü bulabilirsiniz.En hızlı ve en başarılı xml entegrasyonu arıyorsanız şu an piyasada bulamayacağınız en iyi xml entegrasyon modülüne yakınsınız ve sahip olmak üzereseniz.Kurulum tarafımızca yapılır ve tesk..
600,00₺ 950,00₺
Opencart XML Entegrasyon Modülü
Yeni -37 %
E-Ticaret Sitenizde Bayisi olduğunuz Tedarikçi firmanın ürünlerini yayınlamak için sizlere sağladıkları xml ürün linkleri veya xml dosyalarındaki verileri , ürünleri, opencart siteniz ile tam uyumlu çözümlerinizi bu yazılım ile sağlamaktayız.XML Entegrasyonu Konumuzu İnceleyebilir Tedarikçilere Sayf..
600,00₺ 950,00₺
DENGE-BİLGİSAYAR OPENCART XML-ENTEGRASYON
Yeni -47 %
Denge bilgisayar ile yapılan bayilik anlaşması ile size verilen bilgiler ile xml entegrasyon işlemi yapılmaktadır. Opencart severler ve vazgeçemeyenler denge bilgisayar bayiliği olan kullanıcılar için xml yükleyici modül hazırladık. Bilgisayar satıcıları için kolaylaştırılmış bu sistemde tek tek ürü..
500,00₺ 950,00₺
EXA-BİLGİSAYAR OPENCART XML-ENTEGRASYON
Yeni -37 %
Bilgisayar firmaları için xml veren firmalar arasında EXA firması en ideal firmalardan birisidir. Opencart web sitenizde bilgisayar ve yan ürünlerini satmanız çok kolaydır. Exa ile yapılan anlaşma ile size verilen xml ve bayilik bilgilerinize göre xml modülü hazırlanır ve sistemize entegre edilir.EX..
600,00₺ 950,00₺
Export & İmport Modülü (XML ve Exel Formatlarını Destekler)
Yeni -37 %
Web sitenizindeki tüm ürünleri, kategorileri, markaları, tüm datalarıyla birlikte dışarı aktarmanızı sağlayacak. Dışarı çıkardığınız datayı tekrar da içeri aktarmanıza yarayacak muhteşem bir modüldür.Desteklediği uzantılar: CSV, XML, XLS, XLSX, TXT, TSV, ODS, HTML..
600,00₺ 950,00₺
Kare Bilgisayar XML Entegrasyonu
Yeni -37 %
Kare bilgisayar firmasından alacağınız xml linkinizi sizin hostunuza ve ya sunucunuza kurulumu tarafımızca yapılır ve teslim edilir. ..
600,00₺ 950,00₺
KİBO OPENCART XML-ENTEGRASYONU
Yeni -21 %
Kitap satışı yapmak isteyenler için xml entegrasyon modülünüzü hazırlamaktayız. Kibo gibi büyük bir firmadan xml alarak yaklaşık 40.000 ürünü web sitenize entegre ediyoruz. Kibo'nun tüm kategorileri, stoklarını, yazarlarına kadar herşeyini web sitenize entegre edip teslim ediyoruz. Kibo'nun kullanıc..
750,00₺ 950,00₺
Opencart N11 Api Entegrasyon Opencart N11 Api Entegrasyon
Yeni -21 %
Mağazanızda bulunan ürünlerinizi kolayca n11 mağazanıza gönderebilir, stok ve fiyat güncellemelerini anında ve kolayca yapabilirsiniz.Opencart Mağazanızdan N11 Mağazanıza Toplu Ürün aktarımızı yapabilirsiniz.N11 Mağazanız ile Opencart mağazanızda bulunan ürünleri tek tıkla senkronize edebilir, n11 m..
990,00₺ 1.250,00₺
Trendyol Opencart Api Entegrasyon Modülü Trendyol Opencart Api Entegrasyon Modülü
Yeni -18 %
Opencart ürünlerinizi pazar yerlerinde otomatik olarak veya tek tıkla yayımlayabilirsiniz.Ürünlerinize her pazar yerine özel komisyon ve ilave fiyat belirleyebilirsiniz.Pazar yerlerinde daha önce açtığınız ürününüzü opencart sitenize aktarabilirsiniz.Pazar yerlerinde yayınlanan ürünleri url kullanar..
990,00₺ 1.200,00₺
XML import Pro Opencart Türkçe Modül
Yeni -37 %
Modül Türkçeleştirilmiş Dil dosyası içerisinde mevcuttur.Sınırsa tedarikçiden içeri xml aktarım işini yapabilirsiniz.Tedarikçi gelen xml büyükse parçalayabilirsiniz.Eşleştirmelerinizi yapıp ayarlarınızı kaydedebilir.XML güncellemelerini crone ile sağlayabilirsiniz...
600,00₺ 950,00₺
1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor