Menu
Your Cart

Bebek Teması

Bebek Teması
Bebek Teması

Bebek kıyafetleri, bebek arabaları, bebek mamaları, oyuncak, ana kucakları, bebek giyim gibi bir çok bebeklere ait ürünleri satmak için uygun bir temadır. Gayet şık ve kullanışlı bir temadır. Opencart temalar arasında grafik ne kadar yoğun kullanılırsa kullanılsın açılış hızı diğer temalara göre daha dinamik ve esnektir. E-ticaret sitesinde hız çok önemlidir. Bu bebek ürünleri satış sitesinde java uygulamalar ziyaretçileri yormayıp arama botları tarafından hızla indexlenmenizi sağlar. Bebek ürünlerini genellikle ev hanımları internet üzerinden sipariş geçerler ve anneler için web sitenin kolay ve kullanışlı olması gerekmektedir ki bu tema ile biz bunu sağladık. Web sitede sipariş vermeden önce web sitenin çok kullanışlı olması gerekmektedir. Ziyaretçiye güven veren en iyi temalardan birisidir. Opencart bebek temasının domo linklerini aşağıda tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Tema haricinde kurulacak Premium hizmetimiz.

Gelişmiş Seo Modülü

Kargo Takip Modülü

Tek Sayfa Ödeme Modülü 

Paytr Sanal Pos 

İyzico Sanal Pos

Tema ile birlikte Premium Modüller tarafımızca kurulmaktadır. 

Tema Demo Link: https://www.opencartturkce.com/bebek/

Destek için 0544 303 94 00 numaradan ücretsiz destek verilmektedir.

Opencart Tema Kurulumu 

Bebek Teması Opencart Tema ürünümüz siz sipariş geçtikten sonra işleme alınır. Pazar günü yaptığınız siparişler pazartesi işleme alınır. En geç 24 saat içerisinde size teslim edilir. İşlem sırasına alındığı için aynı gün içerisinde de sipariş verdiğiniz modülün kurulumu gerçekleşir. Beğendiğiniz temalar demoda gördüğünüz gibi kurulumu yapılır ve gerekli testleri yapıldıktan sonra teslim edilir. Kurulumlar için ektra ücret alınmaz. Ücretsiz opencart tema kurulumu yapılmaktadır.

Garanti Durumu:

Bebek Teması Opencart Tema  Temalarımızın hepsi açık kaynak kodludur. Hiç bir şekilde şifrelenme ve ürün ekleme sınırlamaları teşkil etmez. Temalar birden fazla sitede kullanılabilinir. Tema ile gelen modüller için takıldığınız noktalarda çalışma saatlerimiz içinde destek verilmektedir. Teknik desteği ücretsiz olarak vermekteyiz.

Teknik Destek İçin Bize Ulaşınız. 0544 303 9400


Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
Demo İncele
340,00₺
  • Stock: In Stock
  • Model: 0199-208
  • Weight: 0.00

Seçenekler: