Menu
Your Cart

Kampanyalı Ürünler

Opencart Kategori Eşleştirmeli Gelişmiş XML Entegrasyon Modülü Opencart Kategori Eşleştirmeli Gelişmiş XML Entegrasyon Modülü
Yeni -37 %
Giriş yaparak piyasada hiç bir yerde görmediğiniz özelliklerde gelişmiş xml entegrasyon modülünü bulabilirsiniz.En hızlı ve en başarılı xml entegrasyonu arıyorsanız şu an piyasada bulamayacağınız en iyi xml entegrasyon modülüne yakınsınız ve sahip olmak üzereseniz.Kurulum tarafımızca yapılır ve tesk..
600,00₺ 950,00₺
Opencart XML Entegrasyon Modülü
Yeni -37 %
E-Ticaret Sitenizde Bayisi olduğunuz Tedarikçi firmanın ürünlerini yayınlamak için sizlere sağladıkları xml ürün linkleri veya xml dosyalarındaki verileri , ürünleri, opencart siteniz ile tam uyumlu çözümlerinizi bu yazılım ile sağlamaktayız.XML Entegrasyonu Konumuzu İnceleyebilir Tedarikçilere Sayf..
600,00₺ 950,00₺
Ajax Tek Sayfa Ödeme Modülü
-37 %
Opencart web sitenizde kullanıcılar sipariş geçtikten sonra çok uzunca bilgiler istenilmektedir. Tek sayfa ödeme modülü ile istediğiniz bilgileri kapatabilir ve müşterilerinizi uzun uzadık istenilecek bilgilerle korkutmayın. Hızlı ödeme sistemi ile kullanıcılar daha kolay ve rahat bir biçimde sipari..
95,00₺ 150,00₺
Arena Paynet Sanal Pos
-13 %
Aranaya tanımlı tüm bankaların taksit oranlarından çekim yapar. Sanal pos hizmetlerini opencart tüm versiyonlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Ürün detay sayfanızda fiyattan aldığı dataya göre taksit tablarındaki fiyatlara entegreli hesaplar...
650,00₺ 750,00₺
Facebook Pixel Reklam Modülü
-38 %
Facebook business hesabınızda oluşturduğunuz geri dönüşüm kodunu bu modüle entegre ediyorsunuz ve tüm reklamlarınızı otomotik optimize etmenizi sağlayacak çok kolay bir modüldür. Facebook reklamlarınızı takip edebilirsiniz...
75,00₺ 121,00₺
Google Merchant Modül
-40 %
Opencart web sitenizden google merchants center ürün aktarımı sağlıyoruz. Gerekli tüm entegrasyonlar tarafımızca yapılmaktadır. Google MErchant politikalarını baz alarak size özel taglar ve feed kategorisi hazırlıyoruz ve hesabınıza aktarımını modülümüz ile sağlıyoruz. En uygun google reklam modülü ..
120,00₺ 200,00₺
Kargo Takip Modülü
-18 %
Müşterilerinize ürünlerinin nerede olduğunu mail ile takip kodlu kargo firmanızın linkini yollayacağınız modül artık hazır. Beklenen tepkiler üzerine dinamik bir opencart modülü hazırlandı. Takip etmekte güçlük çekmeyeceğiniz kargo modülüdür. Kargo takip için dilediğiniz kadar kargo firmasını sistem..
75,00₺ 91,00₺
Opencart Hızlı Ürün Düzenleme - Quick Edit
-29 %
Opencart sitenizde ürünleri düzenlemeniz zahmetli olabilir. Daha önce eklediğiniz ürünlerin içerisine girmeden fiyat, kategori, ürün başlığı, stok, resim gibi tüm özellikleri hızlıca üzerine geldiğinizde tıklayarak değişebilirsiniz. Kendinizi bir exel tablosunda görür gibi işlemlerinizi hızlıca yapa..
110,00₺ 155,00₺
Opencart iyzico c2c Multivendor Pazaryeri Sanal Pos Modülü Opencart iyzico c2c Multivendor Pazaryeri Sanal Pos Modülü
Yeni -35 %
Opencart'ın versiyon 3 ve üzeri tüm versiyonlarına uygun olarak modüllerimiz hazırdır. Kurulum detayları entegrasyon dokümanında mevcuttur. Modüller ile hızlı entegrasyon sonrası 3D güvencesiyle ödeme almaya başlayabilir, iadelerinizi kolaylıkla yapabilir ve nakit akışınızı kontrol edebilirsiniz.Ope..
550,00₺ 850,00₺
Opencart Seo Modülü
-37 %
Seo günümüz şartlarında artık web site sahipleri için vazgeçilmez olmuştur. Google üzerinden organik aramalarda listelenmek ve ürün bazlı üst sıralarda çıkmak herkesin hayalidir. Seo ilk olarak site içi optimizeden geçmektedir. Opencart e-ticaret sitesi için önerilen seo modülleri arasında paladin s..
95,00₺ 150,00₺
Opencart Tek Sayfa Ödeme Modülü
-21 %
Opencart web sitenizde kullanıcılar sipariş geçtikten sonra çok uzunca bilgiler istenilmektedir. Tek sayfa ödeme modülü ile istediğiniz bilgileri kapatabilir ve müşterilerinizi uzun uzadık istenilecek bilgilerle korkutmayın. Hızlı ödeme sistemi ile kullanıcılar daha kolay ve rahat bir biçimde sipari..
95,00₺ 120,00₺
Türk Pos Opencart Ödeme Modülü
-27 %
Opencart Tüm versiyonlarına göre sanal pos hizmetlerimiz mevcuttur. Turkposun size vermiş olduğu bilgileri ftp ve admin bilgilerinizi bize iletiyorsunuz gerekli tüm entegrasyonlar sağlanıyor test çekimi yapılır size bildiriliyor. bilgilerinizi sipariş açıklamasına yazmanız ve ya mail olarak bize ile..
550,00₺ 750,00₺
DENGE-BİLGİSAYAR OPENCART XML-ENTEGRASYON
Yeni -47 %
Denge bilgisayar ile yapılan bayilik anlaşması ile size verilen bilgiler ile xml entegrasyon işlemi yapılmaktadır. Opencart severler ve vazgeçemeyenler denge bilgisayar bayiliği olan kullanıcılar için xml yükleyici modül hazırladık. Bilgisayar satıcıları için kolaylaştırılmış bu sistemde tek tek ürü..
500,00₺ 950,00₺
EXA-BİLGİSAYAR OPENCART XML-ENTEGRASYON
Yeni -37 %
Bilgisayar firmaları için xml veren firmalar arasında EXA firması en ideal firmalardan birisidir. Opencart web sitenizde bilgisayar ve yan ürünlerini satmanız çok kolaydır. Exa ile yapılan anlaşma ile size verilen xml ve bayilik bilgilerinize göre xml modülü hazırlanır ve sistemize entegre edilir.EX..
600,00₺ 950,00₺
Export & İmport Modülü (XML ve Exel Formatlarını Destekler)
Yeni -37 %
Web sitenizindeki tüm ürünleri, kategorileri, markaları, tüm datalarıyla birlikte dışarı aktarmanızı sağlayacak. Dışarı çıkardığınız datayı tekrar da içeri aktarmanıza yarayacak muhteşem bir modüldür.Desteklediği uzantılar: CSV, XML, XLS, XLSX, TXT, TSV, ODS, HTML..
600,00₺ 950,00₺
Gelişmiş Kargo Modülü
-35 %
X-shipping pro Gelişmiş bir nakliye modülüdür. Kendi nakliye yönteminizi ve fiyatınızı tanımlamak istiyorsanız, bu modül mükemmel bir çözümdür. Bu modülde kendi gönderim yönteminizi oluşturabilir ve ne istediğinizi ne yöntem adı verebilirsiniz. Gönderi yöntemini aşağıdaki kriterler ile tanımlayabili..
110,00₺ 170,00₺
Gelişmiş Ödeme Modülü
-35 %
X-Payment gelişmiş bir özel ödeme modülüdür. Kendi ödeme yönteminizi tanımlamak istiyorsanız, bu modül mükemmel bir çözümdür. Bu modül, kendi ödeme yönteminizi oluşturmanıza ve istediğiniz şekilde adlandırmanıza olanak sağlar. Ödeme yöntemini aşağıdaki kriterler ile tanımlayabilirsiniz: 1. Kate..
110,00₺ 170,00₺
Kare Bilgisayar XML Entegrasyonu
Yeni -37 %
Kare bilgisayar firmasından alacağınız xml linkinizi sizin hostunuza ve ya sunucunuza kurulumu tarafımızca yapılır ve teslim edilir. ..
600,00₺ 950,00₺
KİBO OPENCART XML-ENTEGRASYONU
Yeni -21 %
Kitap satışı yapmak isteyenler için xml entegrasyon modülünüzü hazırlamaktayız. Kibo gibi büyük bir firmadan xml alarak yaklaşık 40.000 ürünü web sitenize entegre ediyoruz. Kibo'nun tüm kategorileri, stoklarını, yazarlarına kadar herşeyini web sitenize entegre edip teslim ediyoruz. Kibo'nun kullanıc..
750,00₺ 950,00₺
Opencart B2B Bayi Girişi - Üye Girişi Zorunlu Kılma Opencart B2B Bayi Girişi - Üye Girişi Zorunlu Kılma
Yeni -23 %
Opencart Bayi Giriş Modülü ne işe yarar?Web sitenize giriş yapıldığında direk üyelik sayfasına Yönlendirir. Üye olunmadan sitedeki ürünleri göremez.Üyeler sizlerin onayı ile müşteri girişi sağlayabilirler.B2B Kullanıcılarına yönelik hazırlanan bu modül ile kapalı sistem e-ticaret faaliyetlerini..
169,00₺ 220,00₺
Opencart c2c Multivendor - Marketplace Bayi - Müşteri Ürün satsın Modülü Opencart c2c Multivendor - Marketplace Bayi - Müşteri Ürün satsın Modülü
Yeni -37 %
Opencart'ın En İyi Opencart Multi Vendor / seller Marketplace modülü işlevsellik açısından oldukça esnektir ve kutudan çıkar çıkmaz çalışır. Bu modül, Opencart mağazanızı ayrı satıcı / tedarikçi ürün koleksiyonu ve geri bildirim desteği ve derecelendirmesiyle ayrı satıcı / tedarikçi ile Çoklu Tedari..
790,00₺ 1.250,00₺
Opencart Çoklu Para Birimi Opencart Çoklu Para Birimi
Yeni -32 %
Opencart Çoklu Para birimi Modülü ne işe yarar?Ürünlerinize birden fazla para birimine göre fiyat verebilirsiniz.Örnek olarak 30 TL ürünü dolar olarak 20$, euro olarak 18€ olarak ekleyebilirsiniz...
129,00₺ 190,00₺
Opencart Fatura Düzenleme Modülü (Advance Invoice Template)
-33 %
Slip ve ya faturalarınızı kendinize göre ayarlayabileceğiniz modüldür. İsterseniz depodaki arkadaşlarınızın ürünleri daha kolay toplayabilmeleri için resimli de çıkartabilirsiniz. Yazıcıdan çıkaryacağınız kağıdı küçük kullanabilirsiniz. Antetli fatura numaralanmış kağıdınıza göre sizlerde dizayn ede..
180,00₺ 269,00₺
Opencart N11 Api Entegrasyon Opencart N11 Api Entegrasyon
Yeni -21 %
Mağazanızda bulunan ürünlerinizi kolayca n11 mağazanıza gönderebilir, stok ve fiyat güncellemelerini anında ve kolayca yapabilirsiniz.Opencart Mağazanızdan N11 Mağazanıza Toplu Ürün aktarımızı yapabilirsiniz.N11 Mağazanız ile Opencart mağazanızda bulunan ürünleri tek tıkla senkronize edebilir, n11 m..
990,00₺ 1.250,00₺
Opencart Para Birimi Sabitleme
Yeni -50 %
Opencart Para birimi Sabitleme ne işe yarar?Örnekle açıklayacak olursak siz döviz ile ürün alıyorsunuz ve zarar etmemek içinde fiyatlarınızı sisteme dolar bazında girmek istiyorsunuz. Fakat Türkiye'de satış yapıyorsunuz ve sayfa önyüzde tl görünmesini istiyorsunuz.Bu modül aracılığı ile istediğiniz ..
74,90₺ 149,00₺
Opencart Promosyon Modülü
-55 %
Promosyonlu satış yapmak isteyenler için hazırlanmıştır. Örnek Olarak 1 alana 1 bedava kampanyası.Belirli Kategori - Marka - Ürüne % indirim uygulama.Sepette 100 TL üzeri ise x ürünü BedavaAktif Müşterilere %20 indirim...
110,00₺ 245,00₺
Opencart Ücretsiz Kargo Modülü
-50 %
Toplam Tutar üzerinden ücretsiz kargo,Vergi Dahil - Hariç Hesaplama,Kg ağırlık cinsi tanımlayabilme,Ücretsiz Nakliye Koşulu,Alışveriş Sepeti Toplan Tutar - Ara tutar belirleme.Coğrafi Bölge Belirleme, Dizayn özel renk ayarları,özel metin alanı, css kod ekleme alanı. ..
75,00₺ 149,00₺
Opencart XML Çıktı Modülü
-35 %
Web sitenizdeki tüm ürünleri dışarı aktarmanıza yarayan bir modüldür. Bu xl çıktııs ile bayilerine xml verebilirsiniz. ..
110,00₺ 170,00₺
Sipariş sonrası Ürün yorum ve Puan verme E-Posta Modülü
-56 %
Sitenizdeki memnuniyeti artırabilmek için sipariş alan kişiye değerlendirme e-postası göndererek işinizde daha ne kadar etkili olabilmeniz için sizi yönlendirecektir. Düşük puan alarak eksikliklerinizi giderebilir. Yüksek puan alarak daha fazla kitleye hitap etmeniz kolaylaşacaktır...
110,00₺ 250,00₺
Sipariş Toplamına İndirim Uygulama Modülü
-27 %
X-Fee Pro, siparişinizin toplamında her türlü ekstra ücret veya indirim için kullanılabilen gelişmiş bir sipariş toplama modülüdür. Buna bir ödeme işlem ücreti, nakliye işlem ücreti, indirim veya başka bir ücret dahil olabilir. Bu modül kendi ücretini yaratmanı ve istediğin unvanı istediğin ücreti v..
110,00₺ 150,00₺
Trendyol Opencart Api Entegrasyon Modülü Trendyol Opencart Api Entegrasyon Modülü
Yeni -18 %
Opencart ürünlerinizi pazar yerlerinde otomatik olarak veya tek tıkla yayımlayabilirsiniz.Ürünlerinize her pazar yerine özel komisyon ve ilave fiyat belirleyebilirsiniz.Pazar yerlerinde daha önce açtığınız ürününüzü opencart sitenize aktarabilirsiniz.Pazar yerlerinde yayınlanan ürünleri url kullanar..
990,00₺ 1.200,00₺
XML import Pro Opencart Türkçe Modül
Yeni -37 %
Modül Türkçeleştirilmiş Dil dosyası içerisinde mevcuttur.Sınırsa tedarikçiden içeri xml aktarım işini yapabilirsiniz.Tedarikçi gelen xml büyükse parçalayabilirsiniz.Eşleştirmelerinizi yapıp ayarlarınızı kaydedebilir.XML güncellemelerini crone ile sağlayabilirsiniz...
600,00₺ 950,00₺
1 den 32 e 32 (1 sayfa) ürün gösteriliyor