Bu sözleşme maddeleri, opencartturkce.com online alışveriş sitesine üye olan her kullanıcı bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

1.) Sitemizde bulunan modül, tema vb. eklentilerin her biri test edildikten sonra sitemizde yayınlanmaktadır. Çalışmayan veya sorunlu modüller sitemizde barındırılmamaktadır. Modüllerin kurulumları sırasında oluşabilecek hatalar kullanıcıların mevcut sitelerinden kaynaklı olabilmektedir. Sıfır temiz kurulumlarda herhangi bir sorun çıkmamaktadır.  Sitemizde bulunan modül, tema vb içerikleri satın almadan önce mutlaka inceleyiniz ve incelemeniz sonucunda satın alınız. Mevcut eklentileri; kullanıcı sitemiz üzerinden indirmesi, mail ile dosyaların gönderilmesi veya kurulum hizmeti verildikten sonra KESİNLİKLE GERİ İADESİ YOKTUR. Kullanıcıların eklentiler üzerinde yaptıkları değişikliklerden dolayı destek talebinde bulunmaları halinde ÜCRETLİ destek verilecektir. Ücretsiz destekten yararlanabilmeniz için modül dosyalarında herhangi bir değişiklik, düzenleme yapmamanız gerekmektedir. Yapılan her değişiklikten kullanıcılarımız sorumludur. Eklentilerde oluşan sorunlarda dosyalara müdahale etmek yerine teknik destek talebinde bulunmalıdırlar.

2.) Güvenlik gerekçeleriyle Opencart admin panel bilgileri , FTP bilgileri veya diğer her türlü kişisel veriler içeren bilgileri kullanıcılarımız paylaşmayabilirler. Bu tür durumlarda modül ve eklentiler üzerinde destek talebinde bulunulması halinde ücretsiz kurulum ve teknik destek verebilmemiz mümkün değildir ve destek verme zorunluluğumuz yoktur.

3.) Sitemizde bulunan tüm eklentiler (1) domain - alan adı üzerinde kullanılacak şekilde uyarlanmış ve fiyatlandırılmıştır. Ürün sayfasında çoklu alımlar için uygun fiyatlar belirtilmiştir.

4.) Sitemizde tanıtılan eklentiler Standart opencart sistemi üzerinde çalışabilecek şekilde uyarlanmıştır. Modifiye edilmiş veya kod, veri tabanı tablo değişikliklerinden kaynaklanan durumlarda eklentilerin çalışabileceği GARANTİ edilmemektedir. Bu gibi durumlarda kullanıcı eklentileri satın almadan önce tarafımıza bildirmesi gerekmektedir. Kullanıcı sitemiz üzerinden eklentiyi bu şart doğrultusunda almadığı müddetçe (1.) madde yürürlüğe girmektedir. Tüm sorumluluk kullanıcımıza aittir.

5.) Hosting SSL sertifikası, Sabit İp ,Domain gibi hizmetleri kullanıcımız satın alıp ödemesini yaptıktan sonra kesinlikle geri iadesi yoktur.